Sportvisserij Nederland verzorgt voortaan ledenadministratie

terug naar overzicht

Dinsdag, 9 oktober 2018

De ledenadministratie vervult een belangrijke en zeer arbeidsintensieve rol in het verenigingsleven. Het maken van incassobestanden en het registreren van de betalingen kostten onze vereniging veel tijd, geld en energie. Het bestuur heeft daarom besloten om gebruik te maken van de service ledenadministratie van Sportvisserij Nederland. Wat houdt dit precies in voor u?

Sportvisserij Nederland zal begin november de contributie incasseren namens HSV Ons Genoegen. Na betaling stuurt Sportvisserij Nederland de VISpas rechtstreeks naar u toe.

Dit houdt echter in dat de leden, die veranderingen willen doorgeven, dit voortaan rechtstreeks moeten doen bij Sportvisserij Nederland per e-mail of via telefoon 0900-2025358 (€1,- per gesprek). Sportvisserij Nederland is tijdens werkdagen tussen 09:00 uur en 17:00 uur te bereiken en kan eventuele problemen meteen oplossen. Bovendien is er voor onze vereniging nu altijd continuïteit wat betreft de ledenadministratie. 

Met vriendelijke groet,
Het bestuur